עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים חדרי רחצה מעוצבים – המדריך השלם

עיצוב חדרי רחצה יוקרתיים

חפוי חדרים רטובים
סטודיו שש עיצוב מקלחון בחיפוי בטון
מקלחון יוקרטי בחיפוי בטון
עיצוב אמבטיה בסגנון כפרי
מראה בטון לאמבטיה
מראה ייחודי עם חומרי סטודיו שש

מראה בטון לחדרי רחצה

 

חומרי גמר לחדרים רטובים

עיצוב אמבטיות יוקרתי

 

סטודיו שש עיצוב חדרי אמטיה יוקרתייים

עיצוב חדרי אמבטיה

 

סטודיו שש עיצוב חללים רטובים בסגנון ייחודי

עיצוב חדרי רחצה

 

עיצוב חדרי רחצה במראה אורבני, מראה תעשיתי

בנו את חדר הרחצה החלומי שלכם ותנו לעצמיכם מקום להירגע. אתם יכולים לבחור תכונות מיוחדות – כגון אמבטיה גדולה או סאונה נעימה – כדי להפוך את המקום הזה לשלכם. מדריך שיפוץ חדר אמבטיה זה יספק לך את כל מה שאתם צריכים כדי לעצב את חדר האמבטיה האידיאלי שלכם, החל מרצפות מחוממות ועד לקירות במראה בטון דקורטיבי ושיבוץ שיש.

חדרי אמבטיה יוקרתיים
חדרי אמבטיה יוקרתיים

גורמים שיש לקחת בחשבון עבור בניית חדרי האמבטיה היוקרתיים שלכם

   • כמה אנשים ישתמשו בחדר האמבטיה שלכם? בעוד שרוב בעלי הבית שומרים לעצמם את חדר האמבטיה היוקרתי שלהם, אתם יכולים גם לעצב את חדר האמבטיה לאורחים שלכם עם חומרים אלגנטיים ברמה גבוהה.

    לפני תכנון הסגנון שלכם לחלק זה של הבית, חשבו כמה אנשים ישתמשו בו באופן קבוע. המידע הזה יעזור לכם להבין אילו צרכי אחסון ואינסטלציה יהיו לכם.

   • מהי שגרת הבוקר שלכם? כשאתם מתכננים את עיצוב חדר האמבטיה שלכם, קחו בחשבון כמה זמן אתם מבלים בחדר האמבטיה במהלך היום. האם משתמשים בחלק הזה של הבית כדי להתקלח או בכדי להתאפר ולרענן את עצמכם? עבור חדר אמבטיה מרווח, אתם יכולים ליצור אזורים פונקציונלים, כמו כיור כפול או ארון מים המיועד לשירותים שלכם.

   • מה אתם צריכים לאחסן? תחשבו על מה תשמרו בחדר האמבטיה, כמו מוצרי טיפוח או מייבש שיער. שימו את הפריטים שבהם אתם משתמש לעתים קרובות באזור נגיש בקלות. נצלו את ההזדמנות הזו כדי לעבור על אחסון חדר האמבטיה הנוכחי שלכם, ולזרוק את מה שלא השתמשתם בו זמן מה.

   • מהם ההרגלים היומיומיים שלכם? אופן השימוש בחדר האמבטיה שלכם לאורך היום ישפיע על העיצוב והפריסה שלו. גלו אם חדר האמבטיה הנוכחי שלכם הפריע או התאים לכל בעיה רפואיות שיש לכם. עצבו את חלל המגורים שלכם עם פונקציות ייחודיות כמו מחממי מגבות, או רצפות מחוממות בהתאם להעדפותיכם האישיות

   • איפה אתם רואים את עצמכם בחמש השנים הקרובות? אם אתם מתכננים למכור את הבית שלכם, אתם יכולים ליצור חדר אמבטיה יוקרתי עבור ערך המכירה החוזרת שלו. אם לא, זיכרו ששיפוץ חדר אמבטיה יוקרתי שווה את ההשקעה, אם אתם רוצים להישאר בביתכם לשנים הבאות. הפכו את החדר הזה בבית לגולת הכותרת שלכם על ידי ההחלטה אם אתם רוצים שזה יהיה מקום להירגע בו.

  כיצד לתכנן שיפוץ חדר אמבטיה מעוצב ויוקרתי

    • עשו סדר בתקציב שלכם: לעיצוב חדר אמבטיה יוקרתי, אתם יודעים שתטפל בעצמיכם על ידי השקעה בחומרים ובפריסה האיכותית ביותר. חסכו מעט כסף נוסף עבור עלויות בלתי צפויות במהלך תהליכי ההתקנה.
    • מצאו מעצב פנים – בדקו המלצות ותיקי עבודות והזמינו מעצב פנים מומלץ שיודע לעבוד לפי הטעם שלכם. חשוב מאוד לבחור במעצב עם ביקורות גבוהות, ניסיון וסגנון תואם לשלכם

    • מצאו קבלן מקצועי: הזמינו קבלן מורשה ומומלץ שיוכל לתרגם את החזון שלכם לחדר האמבטיה היוקרתי המושלם. חפשו וקבלו הצעות מחיר מכמה חברות שונות. התמקדו במה שכל קבלן מבטיח לעשות ובאיכות העבודה שהוא יכול לספק. אם תנסו  לחסוך כסף על ידי שכירת אחד עם ההצעה הזולה ביותר, אתם עלול לסיים עם עלויות לא צפויות ותוצאות בינוניות.

    • תתכוננו להתקנה ולהדגמה: הפרויקט יכול להימשך מספר שבועות ולעיתים גם חודשים, אז אתם צריכים  להכין את הבית שלכם ולתזמון. הזמינו את החומרים לפני תחילת הקבלן, כדי שלא תצטרכו לעכב את הפרויקט שלכם בזמן ההמתנה להגעת האריחים והמשטחים. מלבד הכנת הבית לשיפוץ, התאימו את שגרת היום שלכם כך שתתאים לעובדים שעוברים בביתכם ומרעישים.

    • בדוקו את חדר האמבטיה: שמרו את כל הניירת והקבלות שלכם הקשורות לפרויקט כדי לעקוב אחר ההוצאות ואיזה עבודה עשה הקבלן. כאשר הם מסיימים להתקין את חדר האמבטיה היוקרתי שלכם, עליכם לבדוק היטב את המקלחון, האמבט והאריחים כדי לוודא שכולם עומדים בציפיות שלכם. צרו רשימה של כל מה שתרצו שהקבלן יתקן, כמו  למשל עבודות דיס מרושלות או ברז רופף.

   חומרי ציפוי אומנותיים לחדרי רחצה

   עיצוב חדר אמבטיה יוקרתי

   1. תכנון תשתיות

     • פריסת אמבט של שלושה רבעים: רוב חדרי הרחצה לאורחים, עוקבים אחר תוכנית הרצפה הזו מכיוון שהיא לא תופסת הרבה מקום בבית. הכיור והמקלחת פונים זה מול זה, והשירותים צמודים למקלחת. הצבת הצנרת על אותו קיר תחסוך לכם כסף רב בעבודה.

     • פריסת אמבטיה מלאה: אם גם ילדים וגם מבוגרים משתמשים בחדר האמבטיה הזה, שילוב של אמבטיה/מקלחת יספק מקום פונקציונלי לכל הגילאים לרחוץ את עצמם. דופן הקצה של האמבט ופתח הדלת יסייעו להפריד את האסלה משאר חדר האמבטיה. אם יש לכם מספיק מקום, תוכלו לכלול כיור מרווח או כיור כפול.

     • חדר רחצה ראשי: בחדר רחצה ראשי, התקינו אמבטיה גדולה, הממוסגרת על ידי גומחה עם מדפים לתוספת אחסון. כיור כפול בקיר הנגדי של המקלחון יאפשר לכם ולבני הזוג שלכם כיורים נפרדים.

    900 רעיונות ודוגמאות לחדרי רחצה מעוצבים

    2. חומרים וצבעים

      • אבן טבעית: עבור חדר אמבטיה יוקרתי, כדאי שתציגו שיש איפשהו בחלל הזה. מדליון שיבוץ שיש בריצוף או באמבטיה שלכם, יעניק לחדר האמבטיה שלכם את נקודת המוקד הדרושה כדי להשמיע אמירה נועזת. אתם יכולים לעצב את האבן הטבעית בחדר האמבטיה שלכם בכל צבע, באמצעות עיצוב שיבוץ מים בהתאמה אישית.

      • אריחים: בחדרי אמבטיה סטנדרטיים יש לרוב אריחי רכבת תחתית המכסים את הקירות, המקלחת והרצפות. עבור חדר האמבטיה ברמה הגבוהה שלכם, אתם יכולים למצוא דפוס מקושט וייחודי לחומר דקורטיבי זה. אריחים זמינים בצבעים ובגדלים שונים, אותם תוכלו לבחור בהתאם להעדפת העיצוב שלכם.

      • טפט: למרות שזה לא החומר הדקורטיבי הפופולרי ביותר, כיסוי קיר בטפט יכול לשמש מוקד בחדר אמבטיה מרווח. עם זאת, אם תבחרו באפשרות זו, זיכרו שתצטרכו לעשות כמיטב יכוליםתך כדי להרחיק מים מהקיר ולהתקין אוורור מתאים כדי למנוע מלחות להרוס את העיצוב.

      • טדלקט – חדר רחצה בסגנון חמאם טורקי, ארמון מרוקאי או מראה נקי מודרני ומינימליסטי. טדלקט הינו בעל מראה יוקרתי דמוי שיש. עמוק ומרגיע.

     לקבלת מראה מוהדר במגוון צבעים וטקסטורות עבור חדרים רטובים צרו איתנו קשר 073-374-6853

      

     3.אמבטיה או מקלחון

       • מקלחון גשם: ראשי מקלחת מתקדמים ששופכים מים ישר למטה בזרם עדין יותר, כמו גשם, כדי לספק לך חוויה מרגיעה. הם בדרך כלל מתנוססים על התקרה, ואתם יכולים לשנות את רמות הלחץ לפי העדפתך.

       • מאפיינים טכנולוגיים: עם טכנולוגיה מודרנית זמינה בשאר חלקי הבית שלכם, אולי תהיתם מתי חדר האמבטיה ישיג את הפער – והזמן הזה הגיע. כעת תוכל להשתמש ב-Wi-Fi כדי לשלוט בטמפרטורה ובלחץ של המקלחת שלכם. מתגים מסוימים יאפשרו לכם להגדיר מראש את החום וליצור טיימר למקלחת שלכם כדי להפחית את כמות האנרגיה שאתם משתמשים.

       • סילוני גוף למקלחת: התקן סילוני גוף צמודים על הקיר, בהתאם לגובה ולפרופורציות שלכם. הלחץ הגבוה מהתרסיסים הללו יכולים להפחית כאב וכאבי שרירים בדיוק כמו שהסילוני האמבטיה היו עושים.

       • מקלחות משותפות: אם אתם גר עם בן זוג, תוכל ליצור אזור כביסה מרווח עם שני ראשי מקלחת כדי להפוך את שגרת הבוקר לנוחה יותר. גם אם אתם גר לבד, מקלחת מסיבית תספק לך הרבה מקום.

       • מקלחונים ללא שוליים: מקלחונים אלה נמצאים בגובה הרצפה לעיצוב חלק. טבילה קלה לכיוון הניקוז תמנע מכל המים להציף לשאר חדר האמבטיה.

      4. אמבטיות

        • טלוויזיה צמודת קיר: אם חדר האמבטיה הוא המקום שבו אתם נרגע בסוף יום ארוך, הצבו מסך על הקיר כדי לצפות בסרט בסביבה דמוית ספא. אתם יכולים גם להשתמש בטלוויזיה כדרך להתעדכן בחדשות המקומיות בזמן שאתם מתכוננים לעבודה בבוקר.

        • סילוני ספא: מקלחון עיסוי המשלב מערכת סילוני מים בעוצמה משתנה על איזורים בגוף. מקלחוני עיסוי ומחוללי אדים, מקלים על כאבי שרירים ומורידים את לחץ הדם. אתם יכולים לווסת את הסילונים, באמצעות ברז נוסף.

        • אמבטיה ענתיקה: הסגנון הקלאסי הזה לאמבטיה עושה קאמבק בעיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים. אמבטיות אלו מגיעות במגוון חומרים, כולל פורצלן ופלדת אל חלד. יחד עם מקלחון, אתם יכולים להתקין אמבט רגליים לטבילה מרגיעה.

        • אמבטיה גדולה במיוחד: אמבטיות רגילות הן לרוב קטנות מכדי לטבול את עצמכם במלואן, אבל אמבטיה גדולה תיתן לכם הרבה מקום ליהנות מהאמבטיה שלכם. האמבטיות הגדולות הללו, מגיעות בעיצובים פשוטים ומקושטים כאחד כדי להשלים את האסתטיקה של חדר האמבטיה שלכם.

       5. וילונות או דלתות זכוכית 

         • וילונות: וילונות עובדים בצורה הטובה ביותר בשילובי מקלחת/אמבטיה מכיוון שהם מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד, ותוכלו להחליף אותם בקלות אם תתעייפו מהעיצוב.

         • דלתות זכוכית: דלתות זכוכית יגרמו למקלחון להרגיש מרווח יותר, וניתן לעצב אותן עם סורגים, מסגרות וחומרה דקורטיבית למראה יוקרתי.

         • ללא דלת או וילון: מקלחון ללא דלת כולל ניקוז מרכזי ומשטח עמיד למים, אך תצטרכו לעצב אותו כדי לשמור על מים בתוך המקלחת.

        6. ריצוף

          • בטיחות: השקיעו בחורי גמר כמו ריצוף מונע החלקה שיכולים לספק מקום בטוח ללכת בו, גם עם עודף לחות.

          • נוחות: כשאתם יוצא מהמקלחת או מהאמבטיה, רצפות מחוממות ישמרו על חום הרגליים. הם גם מייבשים מהר ויש פחות סיכוי להחלקה.

          • Tadelakt, טיח עמיד למים בשימוש באדריכלות המרוקאית, היה הבחירה המושלמת של גימור רצפה עבור חדר אמבטיה דמוי ספא ומינימליסטי.  מקנה לחדר רחצה  מראה סופר יוקרתי ומהודר.

         7. אחסון

         אחסן את מוצרי הטיפוח והחפצים שלכם במקומות הבאים:

           • במקלחת: ניתן להתקין נישה שקועה או מדף פינתי במקלחת. מדף פינתי אולי זול יותר, אבל נישה שקועה תיתן לכם יותר מקום. אתם יכולים גם לקבל נישה שקועה עבור הסבון שלכם ומדף פינתי עבור סכיני הגילוח שלכם, למשל.

           • בשמלה: האיפור מתחת לכיור הוא מקום מצוין לאחסון פריטים שברצונכם להסתיר. השקיעו במגירות כדי להסתיר את מוצרי הטיפוח שלכם ולגשת בקלות למה שאתם צריכים. שיקלו להוסיף שקעים למגירה, כדי להרחיק את מכשירי השיער או מטען הטלפון שלכם.

           • על הקירות: עם כל החלל על הקירות שלכם, אפשרויות האחסון הן אינסופיות. אתם יכולים להרכיב ארון מראה על הקיר או להתקין מדפים צפים לאחסון פתוח. בחרו ווי קיר או סורגים דקורטיביים למגבות שלכם, או אפילו התקינו ארון מצעים.

          צרו קשר עם סטודיו שש עבור חומרי ציפוי לחדר האמבטיה או עיצוב קירות לחדר הרחצה 

          הצוות שלנו ב- סטודיו שש, יעניק לחדר האמבטיה היוקרתי שלכם שיבוץ שיש ייחודי. אנחנו ניצור את העיצוב הזה עם הטקסטורות וצבעים המדויקים כדי לוודא שהוא יוצא בדיוק כמו שאתם רוצים. למידע נוסף על איך לעצב את חדר האמבטיה היוקרתי שלכם עם מגוון הפתרונות שלנו.

          תגיות: חדרי אמבטיה יוקרתיים סטודיו שש כל המידע בנושא שיפוץ חדרי אמבטיה יוקרתיים ו-חדרי רחצה מעוצבים וחדרי מקלחת. עיצוב חדרי אמבטיה מעוצבים ויוקרתיים עם חיפויים יוקרתיים  \ו,

          הפרוייקטים שלנו