טיח יפו – טיח אקולוגי, בעל גימור חלק וטבעי

טיח יפו

טיח יפו היה אלפי שנים טיח החוץ של העולם העתיק, אשר היה בשימוש בעיקר באזורים שסמוכים לים בשל אופיו הנושם, שמסוגל לספוח מים ולחות, אך בו בעת להפריש יותר ממה שספח ולנקות מעצמו את המליחות והאבנית ולמנוע ממנה להיספג בקיר. המלח,האבנית יופיע על הקיר ככתם אבק לבן שמתנקה בקלות ובכך מונע פגיעה של מלח ואבנית בקיר עצמו.

בממצאים ארכיאולוגים נמצאו שרידי טיח יפו אשר נקרא גם טיח עכו עוד בתקופה של רומי העתיקה, באימפריה העותומאנית, במבנים שנבנו על ידי הורדוס, נפוליאון ועוד..

הטיח מיושם ב 2 שכבות ובעל גימור חלק וטבעי ,מיושם בשכבה של 4-6 מ"מ מומלץ ליישום בקירות חיצוניים בעיקר באזורים סמוכים לים, עתירי לחות ומליחות באוויר.

טיח יפו

 

טיח יפו – חומר גלם ידידותי לסביבה

הטיח הוא 100% אקולוגי, ידידותי לסביבה ,"נושם מאד" וככזה בעל עמידות גבוהה לפגעי מזג אוויר ומשתבח ביופיו בחלוף הזמן.

סטודיו שש מתחייבת על איכות מוצריה אך מדגישה שאיכות הביצוע חשובה באותה מידה!

לסטודיו שש, המייצרת בעצמה את כל חומרי הגלם שהיא משווקת, נסיון ביישום אלפי מטרים של טיח יפו במשך 20 שנות פעילותה ומקושרת לאומנים בתחום היישום והביצוע.

ביצוע שאינו מקצועי יפגע בגימור חומרי הגלם הטובים ביותר!

סטודיו שש מעבר להיותו היצרן היחיד בישראל לחומרי גלם מסוג זה (מה שמקנה יכולת להתחייב על איכות ואחידות המוצר בניגוד לשאר שמייבאים ותלויים בשרירות ליבם של יצרנים ומחצבים) הוא סטודיו לעיצוב שמקושר לאדריכלים כמו יהושע קסטיאל, אלכס מייטליס, ועוד מהמובילים בתחום העיצוב כיום!

ההתקשרות לסטודיו שש מעניקה לכם ביטחון מלא בחומרי גלם מהאיכותיים בעולם, בעלי מקצוע אמנים בתחומם. ויכולת עיצובית מוכחת במאות פרויקטים, ולכן מעניקה לכם חווית שירות שהיא מכלול ייחודי הנותן מענה לכל האספקטים בתחום.

למידע נוסף ראו גם: טיח צדף גרוס

הפרוייקטים שלנו