תדלקט

TADELAKT – תדלקט

תדלקט הוא הטיח של ארמונות העולם העתיק,היום ידוע כטיח מרוקאי מכיוון שבחמאם ובקירות של ארמונות מרוקו התדלקט בשימוש עד ימינו אנו,אך ממצאים ארכיאולוגים מצביעים על מציאותו של התדלקט כבר בתקופת בית המקדש הראשון ברומי העתיקה ביוון ובכל ארמון שנמצא מאז.

ההסטוריה מלמדת אותנו לא רק על העיצוב האצילי והיוקרתי של התדלקט אלא על חוזקו ועמידותו מול פגעי הטבע והזמן.

התדלקט לא בכדי נבחר ע"י מלכי העולם לאורך ההסטוריה הוא מאפשר עיצוב ייחודי ויוצר משטח אחיד בעל מראה יוקרתי, מרגש ביופיו מונע הצטברות עובש יוצר קירות רחיצים ודוחי לכלוך שמשתבחים בעמידותם ויופיים בחלוף הזמן.

תדלקט

איכויות הטדלקט

טדלקט הוא חומר "ירוק" 100% אקולוגי, ידידותי לסביבה, נושם, מווסת לחות ובשל כך בריא לבאי החדרים שמצופים בו ובכך הוא הפך לבחירה האולטימטיבית לבתים לשימור ולשיחזור, בחדרי אמבטיה ובבריכות הוא תחליף ירוק ואיכותי לקרמיקה ושיש מוזאיקה ופסיפס, בהיותו משטח אחיד בעל גימור שיש, מונע עובש וחדירת נוזלים מהרווח שבין האריחים.

סטודיו שש היא היצרנית היחידה בארץ של תדלקט! והתדלקט של סטודיו שש פותח למוצר ייחודי לישראל במשך 20 שנה. (הזהרו מחיקויים), מאות הפרויקטים שיושמו ע"י סטודיו שש הופכות אותה לחברה המקצועית והותיקה ביותר בתדלקט בישראל.

הפיתוח מקצועי ויישומי כל כך עד כדי שבמרוקו ארץ המקור בעולם כולו קונים היום תדלקט מסטודיו שש, מכיוון שהוא ישים ואיכותי יותר מהתדלקט המקומי.

 

סטודיו שש הוא יצרן בלעדי בארץ של פיגמנטים, ווקס ומי שמן ייחודיים לגימור בתדלקט, בשונה ממתחרינו אנו היחידים שהתדלקט וכל חומרי הגמר שלו הם בייצור עצמי וחשוב מכך בייצור 100% כחול לבן!

התדלקט מלבד קירות ישים גם לכיורים, אגני אמבט, "משטחי שיש" ועוד…

 

למידע נוסף קראו עוד על טדלקט – טיח מרוקאי

הפרוייקטים שלנו